تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
شهر سفر

شهر سفر

سفر

پارک ژوراسیک تهران

سردبیر مشارکت ما، سامسون رویز، پارک ژوراسیک تهران را در سفرهایش در اطراف شهر کشف کرده است، چرا که از آخرین آخرین ماجراجویی های پارک نترسید!

فراموش نکنید رنسانس، دوران قرون وسطی و یا هر نقطه دیگر در تاریخ، همانطور که ما را به یک زمان قبل از اینکه انسان ها به زمین سفر کرد!

در گوشه شمال غربی تهران، شما می توانید با موجودات باستانی که به تازگی از سوی شهرداری تهران به نام پارک دایناسور تهران راه افتاده اند، نزدیک و شخصی شوید.

پارک ژوراسیک تهران
اخیرا در شهر اتفاق می افتد که اولین پارک دایناسور در خاورمیانه گزارش شده و با موجوداتی واقعی که حدود 65 میلیون سال پیش وجود داشت، خزنده می شود. هر یک از موتورهای متحرک متحرک دارای یک نمونه صوتی منحصر به فرد از گربه ها هستند تا بازدیدکنندگان بتوانند احساس خوبی برای آنچه که موجودات ممکن است مانند تمام آن هزاران سال پیش داشته باشند، دریافت کنند.

انواع مختلفی از گونه های باستانی به نمایش گذاشته می شود که با توصیف و پروفایل های آنها درست در کنار آنها نمایش داده می شود.

پارک که تحت مدیریت شهرداری شهر ساخته شده است شامل سه هکتار زمین است. محل بالا و بالا می دهد بازدید کنندگان یک دیدگاه از سمت غرب شهرستان و یک منظره پانورامایی از زمین کوهستانی که اطراف این منطقه را احاطه کرده است.

گردش در اطراف موزه در فضای باز در دماهای تابستان گرم بسیار مشکل است به لطف چشمه آب آشامیدنی متعدد است که در هر مسیر قرار گرفته است.
مشترک شدن در خبرنامه ما

اعتقاد بر این است که برخی از حیوانات بزرگ غول پیکر که بیش از 5 تن وزن دارند، از پراکوزورهای پروازی تا رپتورزهای گوشتخوار و طرنوسوارها استفاده می کنند. بر خلاف دیگر موزه ها در سراسر جهان، نسخه ی نمایشی پارک ژوراسیک در ایران، فرصتی برای بچه های کنجکاو برای لمس و تکان دادن نسخه های دینو و همچنین گرفتن عکس حرفه ای با آنها توسط کارکنان فراهم می کند.
دینو پارک اضافی

اگر کودکانی دارید که درباره دایناسورها دیوانه هستند، چرا به فروشگاه هدیه نزدیک ورودی به پارک نمیرسید و یک اسباب بازی دوست داشتنی خریداری می کنید. آموزش بچه ها در مورد این زمان ماقبل تاریخ نیز ممکن است، با کتاب و دی وی دی در فروش در نزدیکی ورودی.
بچه های ما حتی تخم مرغ های دایناسور را خریداری کردند که در آنها آب را ترک می کنید و رشد می کنند. فقط یکی از اقلام مرتبط با دایناسورها در مرکز فراگیر یادگیری تاریخی است!

برای اینکه چیزها حتی بیشتر هیجان انگیز باشد، عمیق درون پارک یک سینما 4D است که در کنار ایستگاه یخ کرم قرار گرفته است. این محل جذاب روز مناسب برای یک روز با خانواده و دوستان است.

 
پارک های بزرگی در تهران وجود دارد، چرا که بخش راهنمای شهر را بخوانید که هدف آن منظر کلی تر از فعالیت های رایگان و کم هزینه در سرتاسر سرزمین ایران است.

موضوع :
برچسب ها : پارک,ژوراسیک,پارک ژوراسیک,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 30 دی 1397ساعت 17:27 توسط سفریار | تعداد بازديد : 57 |

شهر مشهد را بیشتر بشناسید

مشهد پایتخت خراسان رضوی (استان)، و در شمال شرقی ایران است. این در دره رودخانه Kashaf در ارتفاع حدود 1000 متر واقع شده است. مشهد به عنوان محل دفن علي الرضا، امام هشتم در دوازدهم شيعه (مشهد)، مشهد است. همچنین، به عنوان شرق شهر های بزرگ ایران، این مرکز برای تجارت با کشورهایی است که ایران را به شرق متصل می کند.
مشهد دومین جمعیت در ایران است - پس از توران، پایتخت ملی. گردشگران و زائران زیادی با تور مشهد به تعداد مردم در این شهر افزوده می شوند، مانند پناهندگان عراقی و افغانستان
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 16 دی 1397ساعت 16:08 توسط سفریار | تعداد بازديد : 84 |


صفحه قبل 1 صفحه بعد